Welcome, visitor! [ Register | Login

 

milyonlarca insana özel hizmet

  • Listed: Şubat 18, 2024 3:56 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Spa Termal Masaj Salonu 2015 yılında istanbul da kurulmuştur. Türkiye’nin her bölgesinden milyonlarca insana özel hizmetler sunarak, onların yaşam kalitelerinin artırılmasına hizmet ediyoruz. Bizim en büyük hedefimiz, zaman zaman gerilla olmak gibi sınırsız bir performans sunmak..

Uzman ekibimiz mükemmellik ile çağrıya cevap veren masaj uygulamalarımızla sektöre standartlarını arttırmaktadır. Tüm masaj terapistlerimiz profesyonellerdir ve tüm özel masajların asıl amacını anlamak için özel eğitim almışlardır. Bu nedenle, her biri kendi profesyonel becerilerini kişisel bir videoya dönüştürür ve sizi kendiniz hissetmenizi sağlamaya çalışır.

İstanbul Spa Termal Masaj Salonu olarak, müşterilerimizin her zaman önceliğimizdir. Müşterilerimiz sadece mekanımıza emek vermemizden dolayı memnun olmalarının ötesinde, muhteşem masaj tecrübeleri kazanmalarının teminatıdır. Müşterilerimizin rahatlaması ve keyif aldıkları periyodların çoğaltılması için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca spa masaj salonundaki deneyimlerini yenileyen ve tekrarlayan müşterilerimize özel fırsatlar sunuyoruz.

İstanbul Spa Termal Masaj Salonu kaliteden asla ödün vermez. Terapistlerimiz tarafından, müşterilerimize esnek saatler sunmakla beraber profesyonel masaj listemize bir çok masaj seçeneği eklemiş bulunmaktayız. İstanbul Spa Termal Masaj Salonu olarak müşterilerimizi dinlemek ve geri bildirimleri almak için çaba harcıyoruz. Böylece hem kendimizi hem de salonumuzu geliştirip müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunabiliyoruz.

Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık problemleriniz yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

  

185 total views, 5 today

  

Listing ID: 21965d24f6a7b8b6

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.