Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Mutlu Son Masaj ile Stresten Arının

  • Listed: Ocak 12, 2023 6:54 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Günümüzde sırt ağrısı son zamanlarda bize rahatsızlık veren en büyük sağlık sorunlarından biridir. Bunun için cogu insanların sırtları için bazı sırt masajı teknik lerini bilmeleri onlar için fayda içerikli olacaktır.

Peki, sırt masajı için hangi teknikler uygulanmalı ona geçmeden şişli masaj salonuna gidiniz önce sırt masajının faydaları nelermiş bir bakalım;
Sırt taki kas kasılmalarında, omurga sorunlarında, uzun süreli hareketsizlikten ve egik durmadan dolayı sırtta meydana gelen sorunlar için sırt masajı uygula nabilir. Ayrıca sırt masajının diğer faydaları ise, solunumda meydana gelen sorunlar, kan dolaşımın daha akışkan olmasi gibi durumlar içinde sırt masajı yapılır. istanbul masöz

Adet döneminde kadınların özellikle karnında yaşanan kramplarda gene aynı şekilde giderilmesi için sırt masajı yapıla-bilir. Sırt masajı yapılırken üç bölge dikkate alınır. Omurga, kürek ve omuz olmak üzere üç alanda masaj tekniği uygulan maktadır.

İlk başta sizler omuzda masaj yapma tekniğini anlatacağız.

Omuz kasların-daki ağrılar için masaj yapmak için ise yapılması gereken ilk adım uyugn yağ kullanmaktır.masözünüz siz özel karısım yag hazırladıktan sonra Omuz masajı yapmadan önce masaj yapacağınız kişinin yatmasını sağlayın. Daha sonra hazırlamış oldugunuz yağı omuzlarına dökmeden elinize dökün sonra uygulayın. Daha sonra ellerinizi omuzlarına koyunuz ve omuz kaslarınızı kavrayınız. Parmaklarınızı da bu kasların üzerinde dairesel ve yavas hareketler yapacak şekilde masaj yapınız.

Kürek kemiği kısmına gelince yapmanız gereken teknikler ise,

Bütün dikkatinizi omurga ile boşluk arasında kalan kısma yanı kürek kemiğine yoğunlaş tırınız. Parmak uçları ile bu bölgeye derin basınç hareketleri yapınız.

Omurga kısmına gelince ise,

Son olarak da başparmağınızın omurganın olan kısmına koyunuz. İleri geri seri ve uygun basınclı hareketlerle masaj yapınız. Ellerinizin avuç ici ile yavaş yavaş yapıp omur kısmının yanına masaj yapınız. Böylece sırt ağrısı için masaj tekniklerini sizlere sunmuş olduk.
Son olarak masaj yaparken omurga kemiğine çok dikkat etmelisiniz. Ellerinizin omurga kemiğine gelmemesine dikkat ediniz.Bunları size uygun bir paketi sectiginiz zaman istanbul masözünüzde göstererek sizleri daha bilgilendirecektir. Elit masözler ve istanbul masaj salonu hijyenik,temiz ve rahat ortam

Bütün bu teknikler ile sırtta meydana gelen bütün sağlık sorunları ile başa çıkmış olacaksınız.

Listing ID: 28863c0810dd59e7

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.