Welcome, visitor! [ Register | Login

 

EL KOL MASAJI NASIL YAPILIR?

  • Listed: Mart 3, 2017 11:44 am
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul masaj salonlarında yaptıgımız masaj ve hipnoz uygulamasıyla kişileri cok güzel bir şekilde motive edebiliyoruz örnegin “Rengarenk granitlere benzeyen mermer dağlar, yeşilden kızıla çalan mis gibi çam kokulu ormanlar ve yüksek platolardan doğarak doğanın yamaçlarından aşağılara doğru bir gelin edasıyla usulcacık süzülen, içinde alabalıkların oynaştığı zümrüt mavisi şırıl şırıl akan ırmaklar altın kumsalları olan denizle kucaklaşıyordu.” cümlesini zihninizde canlandırarak okuduğunuzda, bu manzarada geçen renkleri gördüğünüzde, sesleri işittiğinizde, kokuları ve duyguları hissettiğinizde o manzaranın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz.Kullanılan kelimelerin etkileyici olması insanda istemedende olsa bir etkileşim başlatır…

Bırakma» uzman masözler
Sonuçtan emin olarak beklemektir. Her görevi ve yapılması ge rekeni yaparsınız, ardından beklemeye boşlarsınız. Burada sonuç beklenmektedir. Sonuçtan ne kadar eminseniz o kadarına layık görüleceksiniz. Derin bir kuyudan kısa bir iple su çekemezsiniz. İpinizi uzattığınızda kovanız mutlaka su ile dolacaktır.
Karlı bir kış günü yollar karla kaplı iken arabanızın lastiğine zincir takmadan yola çıkarsanız başınıza geleceklere Hazır olmalısınız. Yolculuk boyunca başınıza her türlü felaket gelebilir. Burada yapmanız gerekenleri yapmamışstnızdır. Sebeplere sanlmodan ve onlan yapmadan sonuçlara asla ulaşamazsınız.
Uyanık ve Tetikte Olmak istanbul masaj salonları
Uyuşuk ve baygın bir şekilde durmamaktır. Hedefe ve sonuç resmine giden yollan tespit ettikten sonra onlarla ilgili olarak meydana gelen tüm işaretlerin farkına vanlmalı ve hepsi değerlendirmeye tâbi tutulmalıdırlar. Her sonuç resmine giden yol, otomatik olarak değerlendirmeye alınmalı ve önü sürekli açılmaya çalışılmalıdır. Kedinin fareyi gördüğünde nasıl dikkatle onu izlediğini ve ilk fırsatta ona saldırdığını hepimiz biliriz.
Süreçlere Saygı Duymak bebek masaj salonları,büyükçekmece masaj salonları
Her gelişme ve sonuç bir sürecin ardından gelir. Doğum, anne rahminde bir bebeğin dokuz ay kalmasının ardından gerçekleşir-

Listing ID: 10758b9811fae6d6

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.