Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Ümraniye tantra masajı bilen masözler

  • Listed: Aralık 11, 2016 7:29 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

MASAJ HAKKINDA
Masaj rahatlamanın en kolay ve en keyifli yoludur. Hele bir de işin uzmanı ile çalışıyorsanız keyifli bir zaman dilimine kendini bırakmışsınız demektir. Masaj Uzak Doğudan çıkıp da dünyaya yayılmasının ardından onlarca çeşide ayrılmıştır. Bunlardan biri de thai masajıdır.
Thai Masajı Nedir?
Thai masajı içine Budist esintiler barındıran bir vücut çalıştırma yöntemidir. NuanBo-Rarn olarak da bilinen thai masajı bir nevi ruh ve zihin terapisi olarak görülür. Yoga ile de benzerlik gösterir ve vücudun enerji hattı boyunca ritmik hareketler uygulanması ve germe işlemleri ile uygulanır. Vücuda uygulanan basınç ile eklemler açılır.
193260229
ThaiMasajı Nasıl Uygulanır?
Thai masajında vücudun enerji hattına basınç uygulanır dedik ve vücutta yaklaşık 70 bin kadar enerji hattı vardır. Vücut yogadaki gibi bir pozisyona sokularak germe işlemi yapılır bu germe işlemi sırasında vücuttaki gerilim serbest kalacak böylece vücudun esnemesi kolaylaşacaktır. Oturur vaziyette yapılan masaj sırt üstü, yüz üstü ve yanlar olmak üzere vücudun her noktasına uygulanır. Kişiye genellikle kayganlaştırıcı sürülmez fakat istisnai durumlar da görülebilmektedir ve uygulamada uygulama yapılacak kişi giyiniktir.
ThaiMasajının Faydaları Nelerdir?
Thai masajı birçok hastalığınıza şifa olacağı gibi vücudunuzu birçok hastalığa ve soruna karşı da koruyacaktır. Thai masajı ile kas ağrılarınız son bulacağı gibi vücudunuz mükemmel bir esneklik kazanacaktır. Vücudunuz gevşeyecek böylece sinir sisteminizde bir rahatlama oluşacaktır. Yorgunluk hissini unutacak ve kan dolaşımınızın da düzenli akışını sağlayacağı için sizi eklem ağrılarınızdan ve şişkinlikten de kurtaracaktır.
252738008
Thai masajı uygulaması için genellikle 2 ile 3 saat gibi bir süre gereklidir. Masajı belli periyotlar ile yaptırmanız vücudunuzun esnekliğini kaybetmemesi açısından önemlidir.
Thai Masajı Uygulamasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Tahai masajı vücudun enerji noktalarına basınç uygulanarak yapılan bir masaj türü olduğundan dolayı yumuşak dokulara dikkat edilmesi gerekir ki zedelenme olmasın. Bunun için de ve diğer tür masajlarda da işini bilmeyenlerin eline kendinizi emanet etmeyin. Avcılar masaj salonu ve Beylikdüzü masaj salonu olarakmüşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizleri masaj salonlarımıza bekliyoruz.

No Tags

5851 total views, 2 today

  

Listing ID: 643584dd29a580c7

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.