Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Sade Yaşam Spa Masaj Center

  • Listed: Şubat 17, 2024 11:37 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Vip Sade Yaşam Spa Masaj Center istanbul merkezli 2000 yılında açılan, O günden bugüne kadar en iyi vücut masajı alanında hizmet veren en profesyonel işletmelerden biridir. Önderliğini vücudunuza saatlerce rahatlatan termal masajları ile elde etmeyi başardı.

Vip Sade Yaşam Spa Masaj Center’da, masaj teknikleri konusunda çok uzman olan terapistler sizin en doğal ve keyifli masaj deneyimini sunar. Personelimiz işinde uzman ve bütün müşterilerine ayrım yapmaksızın saygılıdır, her müşterinin kendi ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet verir.

Attığınız her adımda size yüksek kaliteli, güvenli ve konforlu bir deneyim sunmamız için elimizden geleni yapıyoruz. Entelektüel termal masaj, zihni yeniden canlandırarak, cilt temizleyerek, kasları gevşek tutarak destekliyoruz; bu sayede size incelikli dokunuşlarla uzun süreli bir etki sağlıyoruz.

anal google yahoo hotmail creampie horny couple bbc interracial dp threesome hardcore lesbian sakso amcık sikme yalama masöz sera çıtır genç bayanlar

istanbul masaj sitesi

Vip Sade Yaşam Spa Masaj Center kendiniz için bireysel bir enerji alanında özel bir terapi sunmaktan sıkıca inanıyor. İlkelerimizi, müşterilerimize özel ve kişisel bir şekilde yaklaşacağımıza, onlara masaj uygulamalarımızla benzersiz bir deneyim yaşatacağımıza ve sonuçlarının net olacağına söz veriyoruz. Bu bakımdan sizlere Refleksoloji İstanbul Masajı, ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj türüdür. Bir tür denge masajıdır ve kişinin kendini fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan iyi hissetmesini sağlar. Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların İstanbul masaj  ile beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan hafif baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile uygulanan misafire rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Refleksoloji Masajının Faydaları Nelerdir:
– Derin bir rahatlık hissi verir.
– Gerilim ve stresi azaltır.
– Kan dolaşımını ve kan basıncını düzenler.
– Uykusuzluğu azaltır.
– Detoks etkisi yapar, vücudu katkı maddelerinden ve toksinlerden arındırır.
– Hormonları dengeler.
– Solunumu yavaşlatır ve derinleştirir.
– Hastalığın oluşumunu önceden engeller.
– Duygusal dengesizlikleri düzenler.
Refleksoloji Masajının Uygulanmaması Gereken Durumlar:
– Hamileliğin ilk 6 ayında önerilmez.
– Kanser, damar, şeker hastalığı olan kişilere önerilmez.

  

254 total views, 2 today

  

Listing ID: 51065d0c0365fabc

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.