Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Prenatal Masaj Uygulaması

  • Listed: Şubat 27, 2024 12:56 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Hayal Masaj Spa Merkezi, Tam da fiziki ve ruhsal bakımdan özel ilgiye ihtiyaç duyulan dönemler de  kurulmuştur. Misyonumuz, müşterilerimize değerli bir spa ve masaj deneyimi sunmaktır. Tek hedefimiz, her gün daha fazla müşteriye özel hizmetlerimizi en iyi kaliteyle sunmaktır. İstanbul Hayal Masaj Spa Merkezi olarak, zaman zaman çok sayıda profesyonel ve uzman personel tarafından yürütülen terapötik vücut masajı ve banyo spa programlarımızla ve Prenatal masaj uygulamalarıyla her müşteriyi memnun etmeyi misyon haline getirdik. İstanbul Hayal Masaj Spa Merkezinin  öncülük ettiği birçok modern hizmetleri sunduğumuzdan, sizlere rahatlama ve yenilenme arayışınıza katkıda bulunuyoruz. konusunda master yapmış işinin ehli masör ve masözlerimiz, mantar ve etkili vitaminlerden oluşan renk terapisi, aroma terapisi, derinlik terapisi ve hamamımızın özel banyoları da dahil olmak üzere çok çeşitli terapileri kullanarak sizin için serbest bırakıcı tesir ve yakınlıklar yaratıyor.

Yaptığımız spa ve masaj terapileri, bizim ile çalışan usta ekibimizdeki her çalışanın farklı yetenek ve özelliklerini bir araya getirerek desteklenmesidir. Gereken enerjiyi sağlamak için kullanılan çoklu terapi stratejileri, hastalara etkin bir şekilde tedavi etmek amacıyla kullanılmaktadır. Her ürün ve hizmeti gerektiği gibi inceledikten sonra devreye geçirmektedir. Mevcut durumda, mükemmel bir ortam ve profesyonel hizmetler sunan sağlıklı ve iyileştirici bir spa masaj merkezi olduğu bilinmektedir. Kalite; öncelikli veya tek hedefimizdir.

anadolu yakası masöz istanbul masöz masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu google masaj xxx masaj intagram masaj yahoo masaj facebook masaj anal yapan masöz

istanbul spa masaj salonu

Güvenlik hakkında endişelenmenize gerek yoktur, masözlerimiz sahip oldukları uzmanlıkla ve tecrübeyle hayalinizdeki etki dolu bir spa ve masaj deneyimini yaşamanızı sağlamaya devam ediyorlar. Her psikolojik anın doğru zamanında ve sürekli olarak ferah bir ambiyans ile karşılanmasını sağlıyoruz. Profesyonel masözlerimiz ve spa ekibimiz, müşterilerimize unutamayacağı, anlam ve zevki veren tamponlar arasında mutluluk hissini kazandırmak için kendilerini sizlere özel hizmetler sunmaya veriyor. Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • Lomecite Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masaj uygulamasının vücudumuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarımızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, özellikle bayanların hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. Avrupa yakası masaj uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Lomecite masaj Böylece klasik masajdan farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Kibar basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir uygulama yapılmaz. Bireysel masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

  

208 total views, 2 today

  

Listing ID: 1865ddfbfcbff53

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.