Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Nişantaşı masöz masaj salonu

  • Listed: Kasım 18, 2016 9:07 am
  • Expires: This ad has expired

Description

MASAJ İÇİN TERCİHİNİZİ SEÇİN

Masaj bedeni ve zihni rahatlatmada son derece etkili araçlardan biridir. Hem güzellik amacıyla hem de sağlık için pek çok kişi masajın fayda ve etkilerinden yararlanmaktadır. Bu fayda ve etkiler uygulanan masaj tekniğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul uzman masaj salonlarının iletişim bilgileri

İstanbul uzman masaj salonlarının iletişim bilgileri

Bali Masajı

Bali masajı vücudun enerji merkezini harekete geçirmede son derece etkili bir masaj türüdür. Endonezya kökenli bu masajın uygulandığı yağ da yine bu bölgeye özgü bitkilerden elde edilmektedir. Bali masajın vücudun enerji merkezlerine uygulanan baskı ile kan dolaşımı harekete geçirilerek rahatlama sağlanmakta ve esneme hareketleri ile vücudun gevşemesine katkıda bulunulmaktadır. Sağlıklı bir esneme ve hızlı bir dolaşım sağlamak için Bali masajına sıklıkla başvurulmaktadır.

Thai Masajı

Thai Masajı modern tıbbın uygulama alanları arasında olan Hin ve Çin geleneksel masaj teknikleri ile uygulanan bir masaj türüdür. Thai masajında da yine vücudun çeşitli merkezlerine baskı uygulanması yanı sıra, germe ve esneme hareketleriyle de yine etkili bir masaj sağlanmaktadır. Thai masajı Tayland’da oldukça eski dönemlerden bugüne yapılmakta ve şifa kaynağı olarak başvurulmaktadır. Özellikle stresi azaltmada son derece etkili bir masaj olanThai masajı, son dönemlerde ülkemizde de oldukça popülerdir.

İstanbul masöz sizlere sihirli dokunuşlarla özel anlar yaşatacaktır.

İstanbul masöz sizlere sihirli dokunuşlarla özel anlar yaşatacaktır.

İsveç Masajı

Eklemlerin gelişmesi, zihinsel ve fiziksel sağlığın korunması ve düzenlenmesi için etkili masaj tekniklerinden biri olan İsveç masajı ise ABD’de oldukça popüler olan masajlardan biridir. Masajın uygulanmasında kokusuz yağ ve losyonlardan faydalanırken;öflöraj, petrisaj, friksiyon, vibrasyon, tapotment (kupalama,doğrama, yumruklama) gibi uygulamalardan yararlanılmaktadır. Bu 5 ana teknik masajın kilit noktasını oluşturmaktadır ve masaj oval hareketlerde direk kastların üzerine baskı yapılarak uygulanmaktadır. İsveç masajı da oldukça uzun bir süredir uygulanan popüler nitelikli masajlar arasında yer alır.

 

Listing ID: 476582eee717e9e6

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.