Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İstanbul Avrupa Yakası Profesyonel Masöz Ceylan

  • Listed: Ağustos 19, 2016 7:54 am
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Beyoğlu Masaj Salonları: birçok alternatif masaj tekniklerinin kullandığı masaj salonlarıyla alakalı aradığınız her şeyi hızlı bir şekilde bulabileceğiniz salon olarak ön plana çıkarken, yerli ve yabancı masöz hanımların teknikleriyle alakalı bilgileri bulabileceğiniz bir sitedir.

Son zamanlarda bayanların sıklıkça yaşadıkları selülit problemlerinden kurtulabilmeniz adına verilen hizmet seçenekleri olarak görülen Anti Selülit masajı sayesinde selülitlerinizden hızlıca kurtulabileceksiniz. En iyi şekilde masöz bayanların olağanüstü karışımlar sonucunda elde ettikleri yağlar sonucunda elde edilen karışımlarla harika hizmet alabileceksiniz.

Bölgesel masajlar neredeyse tüm insanlarda görülen bir şeydir. Artık hayatımızın stres ve yoruculuğundan ötürü bölgesel masajlara sıkça ihtiyaç duyar olduk. Sizlerde bölgesel masaj yaptırarak mutlu olmak istiyorsanız hemen bölgesel masaj yaptın.

Aromaterapi masajı hayata dair yaşanmış olan streslerden arınabilmenizi sağlayacak terapi masaj sayesinde bir nebze olsun kafanız rahatlayacak ve mutlu zaman geçireceksiniz. Masaj yaptırırken işinin ehli masözler sizlere terapi uygulaması yapacaktır.

Sauna güzel bir masaj sonrası hiçbir masaj severin hayır diyemeyeceği bir hizmet seçeneğidir, sauna keyfi yaşayarak güzel bir masaj keyfi yaşayabilirsiniz.

Buhar Odası ek olarak sizlere sunulan ücretsiz hizmet olduğundan ötürü masaj sonrasında bu keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Jakuzi keyfine hiçbir masaj sever vatandaş hayır diyemeyiz, masaj sonrasında miss gibi bir rahatlamanın finali olarak ücretsiz sunulan jakuzi keyfini yaşamaya başlayabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz detaylar için salonlarla görüşün.

Listing ID: 74557b1f88915f73

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.