Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Mecidiyeköy Masöz

  • Listed: Mayıs 10, 2022 6:00 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Firavun masajı, soğuk masaj ve sıcak taş masajı, İsveç masajı, ayak masajı ile farklı ve huzur hissettiren uzak doğu masajlarının tamamını Şişli masaj salonu bünyesinde uygun ücretlerle yaptırabilirsiniz. masaj veya masaj hizmetlerinden faydalanmayı düşünmüyorsanız, masajların seans süreleri masajın çeşidine göre 30 dakika ile 3 saat arasında değişebilir. Zararlı masaj diye bir şey yoktur, acemi masözlerin yaptığı ya da düzgün yapılmayan masajlar vardır ve bu sorunlarla yüz yüze gelmek istemiyorsanız profesyonel masöz bayan ekimizin uygulamalarıyla bu sorunları ortadan kaldırılmış olursunuz.

İstanbul masaj salonu, sekiz masaj odası ve dokuz profesyonel masöz bayan ekibi ile tesisimizde, otellerde, ofisinizde ve evde masaj sistemi ile kısacası her ortamda size hizmet verir. Bütün masöz personelimiz ve salon hizmetlilerimiz eğitimli, elit ve kültürlü bayanlardan oluşmaktadır. Tüm masöz bayan ekibimiz masaj ve masaj dallarında uzmandır ve rahatlıkla bu gizi özel isteklerde bulunabilirsiniz. İşletmemiz seanslardaki önceliği her zaman üyelere ve randevulu müşterilere vermektedir, o yüzden boş seans bekleyerek mağdur olmamak adına bizden gelmeden önce randevu istemeyi unutmayın lütfen.

Üç Yıllık Tecrübem Ve Kusursuz Güzelliğimle Size Dokunmak İstiyorum

Merhabalar, Mecidikeköy Masöz Buse, 26 yaşında gerçek anlamda her yönüyle bir profesyonelim üç senedir aralıksız şekilde masaj ve az bilinen farklı masaj dallarında kendimi geliştirmeye uğraşarak kendimi iyice geliştirdim. Taş masajı ve Thai masajı gibi yetenek gerektiren tekniklerde beyleri rahatlatarak mest etmeyi çok seviyorum. Rahatlama duygusunu ve gevşemeyi dört dörtlük bir şekilde yaşamak isteyen elit beylere ayrıca masaj ve masaj tekniklerini de en renkli şekilde yapan masöz bayan çıtırınız olarak zevkle randevulara katılıyorum.

Listing ID: 177627aba8336db0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.