Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İstanbul profesyonel masaj hizmeti

  • Listed: Mayıs 7, 2019 10:56 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Friksiyon Masajı Nedir? Nasıl Yapılır?
Friksiyon masajı olarak anılan derin masaj uygulaması, oluşan hasarları rehabilite edici özellikte bir uygulamadır. Farklı nedenlerden oluşan deformasyonunun tedavi edilmesi amacı ile uygulanır. Genellikle, Tendon Lezyonları, Ligament Lezyonları, Kas Lezyonları gibi durumlarda baş vurulur. Yoğun ve hızlı etkisinden dolayı ağrılı bir uygulama halini alabilir fakat her seans sonucunda yakınmaların daha az görüldüğü bilinen bir gerçektir.  İstanbul profesyonel masözlerin uygulayacağı evde masaj hizmeti ile farklı bir masaj deneyimi yaşayacaksınız.
Hangi Durumlarda Önem Taşır?
Egzersizlerin yeterli olmadığı ya da manupule edilen bölgenin gerçek yapısına kavuşmadığı durumlarda en doğru uygulama olarak kendini gösterir. Günümüzde kavram , teknik ve uygulama olarak pek bilinmemekle birlikte, yanlış uygulamalar ile kalıcı hasarların ortaya çıkması gibi durumlar görülür. Etkisinden, uygulamanın nazikliğinden dolayı bu gibi bir hizmetin alınacağı yere, uzun araştırmalar ve merkez tarafından tanımlanmış yetkinlik belgelerini gördükten sonra karar verilmelidir. Konuya uzaktan ya da yakından alakası olan insanlar, kulaktan dolma, uygulamayla ilgisi olmayan, izin uzmanı olmaya kişi ya da kurumlar tarafından kişiler, yanlış bilgilendirilip hatta yanlış yönlendirmeler ile karşı karşıya kalarak, üzücü sonuçlar yaşıyorlar.
Friksiyon Masajını Herkes Yapabilir mi?
Önemli bir uzmanlık konusu olun Friksiyon masajı, bu konuda yönlendirme yapacak fizyoterapi uzmanı tarafından incelendikten sonra onun yönlendirmelerine bağlı kalarak ve dikkat ederek gerçekleştirmesi gereken bir uygulamadır. Önemi ve tedavi edici etkisinin henüz gerektiği kadar farkına varılmadığı gibi oluşabilecek ters etkiler ile ilgili hizmet alan hastalar çok üzücü sonuçlar yaşayabiliyorlar. Böylesi durumlarla karşılaşmamak, bedensel sağlığı önemsemek adına gerekli tedbirler alınmalı, uzman tavsiyesi olmadan bu uygulama yapılmamalıdır.
İşin ehli ve işin ehliyetine sahip olan kurumlardan verilen friksiyon masaj uygulaması, kişilerin rahatsızlıkları çözeceği gibi, daha özgür ve ağrısız bir hayat geçirmelerini sağlayacaktır. Çoğu insan arama motorlarından arama yaptırarak, rastgele bulduğu salonların birinden bu ve benzeri hassas hizmetleri alarak, bedensel sağlığının tehdit edilmesine izin veriyor. Oysa araştırma için gerektiği kadar zaman ayrılmış olsa, yanlış uygulamalardan kaynaklanan zedelenme ve sakatlanmaların önüne geçilmiş olunacak, geri alınamayacak hasarların önüne de geçilmiş olunacaktır. Gereken önemin kurumlar tarafından vurgulanması, güvenilir ortamlarda sağlanan destek hizmeti, bilinçlenmek yönünde atılan adımlar ve doğru yerden alınan hizmet etik değerleri yerine getirmeyen ya da yok sayan kurumların insanların sağlığı ile oynamasının önüne geçerek, insan hayatına ve onun bedenine gerekli önemin verilmesini sağlayacaktır

Listing ID: 9045cd18d52e2ce2

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.