Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İstanbul Okyanus Spa Ve Masaj

  • Listed: Mart 6, 2024 4:28 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Okyanus Spa Ve Masaj Merkezi 2011 yılında İstanbul, Avrupa yakasında kuruluşunu gerçekleştirmiş olan bir spa ve masaj hizmeti sağlamaktadır. Masaj uygulama merkezimiz tecrübeli ekibiyle, müşterilerine spa ve masaj seanslarını dünya standartlarında olacak şekilde sunmaktadır.

Tesisimizde daha kaliteli yaşama deneyimi sunulmaktadır. Spa ve masaj sırasında zevk alarak refah dolu bir yaşam tarzı garanti edilirken; dünyadaki masaj yöntemlerinin ilerlemesinden yararlanılarak son teknoloji ile tasarlanan odalar çoğaldı. Ayrıca İstanbul özel spa ve masaj salonundaki terapiler, herhangi bir ortamda hasta bakımı sunmakla sınırlı değildir.

Haftanın yedi günü çalışan personelimizin verdikleri kaliteli hizmetler ve her şubemizde sunduğumuz konfor seviyesindeki yüksek performanslı profesyonel hizmetler ile siz de etkileyici bir spa ve masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, koşulsuz performansın esasıdır. Çünkü bizim için öncelikli olarak önemli olan sizin mutluluğunuzdur.

anal google yahoo hotmail creampie horny couple bbc interracial dp threesome hardcore lesbian sakso amcık sikme yalama masöz sera

istanbul escort masöz bayan

Müşteri isteklerini eksiksiz bir şekilde karşılayacak merkezimiz, doğal ve sağlıklı bir yaşam standardını artırarak, potansiyellerinin sonsuzluğuna inanıyor. Bizim özel spalarımız yanında ekstra konforlu masaj odalarımız, misafirlere her ortamda online hizmetler sunar. Yani, İstanbul Spa & Masaj Merkezi sağladığı konfor ve ferahlık hissinden dolayı popüler bir spa mekânı olup, kusursuz ve kaliteli spa ve masaj deneyimleri sunuyor.

Sizlere özel rahatlatıcı masaj yöntemimiz olan Relax yöntemini denemenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Spa Masaj; Relax Masaj Nedir?

Bu masaj tedavisi stres atmak, gevşemek ve rahatlamak için mükemmel bir yoldur. Hafif, akıcı vuruşlar ve yüksek kaliteli yağ kullanarak, masaj terapistiniz kaslarınızı dikkatlice serbest bırakacak ve sinir sisteminizi sakinleştirecektir. Kendiniz küçük bir bakıma ihtiyaç duyarsanız nazik ve besleyici olan bu masajı tercih edebilirsiniz.

İstanbul gibi büyük şehirlerde yüksek stres altında çalışan herkes bu tedavinin faydalarını hissedecektir. Bir akşam, hafta sonu veya ne zaman isterseniz kendinize zaman ayırıp bu masaj uygulamasını tercih edebileceğiniz  en doğru adres bizim spa masaj salonumuzdur

Relax masajın faydaları:

  • Merkezi sinir sistemini sakinleştirir.

  • Bir rahatlık ve güven hissi verir.

  • Vücuttaki kortizol seviyelerini azaltır, stresi azaltır.

Tamamen rahat olmanızı sağlamak için tedavinizi alacağınız odadaki ışık ve sıcaklığı profesyonel, sertifikalı masaj uygulayıcınız ayarlayacaktır. Terapistiniz, hafifçe gerginlik alanlarını serbest bırakmak için yatıştırıcı, yüksek kaliteli yağ kullanacaktır.

  

167 total views, 1 today

  

Listing ID: 30965e8bf120300f

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.