Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İstanbul Masaj Hakkında Yanlış Bilinenler

  • Listed: Nisan 14, 2022 6:16 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Hepimiz masaj hakkında bazı şeyler biliyoruz. Ancak bu bildiklerimizin büyük bir kısmı yanlış. Elbette kimseden masajla ilgili en doğru gerçeklere ulaşmasını beklememeliyiz. Fakat bazı temel yanlışları düzeltmenin sorumluluğu elbette bizim gibi İstanbul masaj salonu denince akıllara gelen köklü firmaların sorumluluğu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Bu tür yanlış bilgiler toplumun masaj salonu kavramına mesafeli yaklaşmasına neden olabilmektedir. Ancak tüm bu yanlışlar doğru bilgilerle değiştirildiğinde sorun da otomatikman ortadan kalkar.
Sadece Ağrısı Olanlar Masaj Yaptırır
Masaj yaptırmak yalnızca fiziksel değil aynı zamanda ruhsal bir arınmadır. Bazen de stresten arınmak, kendimizi şımartmak için masaj yaptırmak isteyebiliriz. Elbette bölgesel ağrılar söz konusu ile masaj yaptırılabilir ancak sadece ağrısı olanlar masaj yaptırır, diğerlerinin masaj yaptırmasına gerek yoktur demek yanlış bir tanımlama olarak karşımıza çıkmaktadır ve kişileri yanlış yönlendirerek masaj yaptırma arzusundan büyük ölçüde ve yanlış şekilde uzaklaştırmaktadır.
Masaj Pahalıdır
Masaj pahalı bir uygulama değildir. Günümüzde neredeyse bir öğle yemeği ücreti bile masajın karşılık bedeli olabilmektedir. Bir lüks restoranda yenilen öğle yemeği hatta bazı durumlarda masajdan çok daha yüksek bir maliyet ile bize dönmektedir. Benzer şekilde çeşitli kampanyalar da masajı yaygınlaştırmak için hem bizim tarafımızdan hem de diğer firmalarca uygulanmaktadır. Bu kampanyaları takip ettiğinizde oldukça uygun fiyatlara masaj yaptırabilirsiniz. Ucuz masaj salonu aramalarınızda elbette indirimli hizmetler veya gerçekten de maliyeti düşük, belki de süre olarak daha kısa uygulamalar karşınıza çıkabilir ve bütçenizi sarsmadan siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Sağlık Sorunu Olanlar Masaj Yaptıramaz
Sağlık sorununuz varsa, öncelikle bunu masözünüze bildirmeniz gerekir. Elbette bazı rahatsızlıklar masaj uygulamalarına izin vermeyecek riskli durumlara neden olabilir. Ancak bazı rahatsızlıklar dikkat gerektirir. Eğer siz masözünüze konu ile ilgili bilgi verirseniz, zaten o sizi masajın uygun olmayacağı veya hangi ölçüde mümkün olacağı konusunda yönlendirir. Böylece sağlığınıza zarar vermeden masaj uygulaması yaptırabilirsiniz. Burada, sizin durumdan haberdar etme sorumluluğunuz bulunur. Bazen de uzman hekimden onay alarak masaj yaptırmaya karar vermek doğru bir yöntem olarak karşımıza çıkar.

Listing ID: 36962588e9497669

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.