Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Karma Spa Terapi ve Masaj

  • Listed: Mart 1, 2024 5:51 am
  • Expires: 45 days, 2 hours

Description

Karma Spa Terapi ve Masaj Merkezi 2011 yılında Avrupa yakasında kurulmuş bir masaj salonudur. Sektördeki 13 yıllık tecrübe ile kaliteyi konforla birleştirerek sunduğu hizmetleriyle sektörde lider konumdadır. Uzman ekibiyle müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her tür desteği sunuyor.

Profesyonel Hizmet Karma Spa Terapi ve Masaj merkezi müşterilerine sunacağı çeşitli terapistlerimiz, herhangi bir rahatsızlığa ya da fiziksel ya da zihinsel rahatlama arayışına sahip kişiler için mükemmel bir çözümdür. Her ziyaretçimiz ayrı bir güvenlik algısı ile kendini şımartabilir.

Karma Spa Terapi ve Masaj salonu olarak Tüm masajların size profesyonel ve keyifli bir deneyim sunmasını sağlamak için sadece uzman terapistler tarafından gerçekleştirilir. Kalite ve güveni en üst düzeyde tutmak adına müşterilerimizin rahatlığını öncelik eden ekibimiz sayesinde, masaj salonumuz tüm kriterleri karşılamaktadır.

Karma Spa Terapi ve Masaj hizmetleri Güvencesi ile sunduğu hizmetlerin her zaman en iyi standartlarda olmasını ve çok yönlü desteği garanti etmek amacıyla adil bir politika izlemektedir. Karma Spa Terapi ve Masaj Terapistleri, kişilerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal durumunu canlandırmak için eğitimler almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti hepimiz için önceliktir.

Size özel olarak hazırlanmış masaj kürleri ile kendinizi yenilenmiş hissedecek ve bütün negatif durumlardan arınmış olacaksınız. Peki sizlere özel olarak sunduğumuz masaj seansları hangileridir, size biraz bildirmek istiyoruz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MASAJ TÜRLERİ NELERDİR?

Masaj nedir sorusu tanım olarak açıklanacak olursa; eski dönemlerden bugüne dek popülerliğini kaybetmeden devam ettiren, insanlar için vazgeçilmez bir terapi görevi gören masaj, sağlığın iyileşmesine destek olmak anlamını taşır. Özellikle vücudun bağ doku ve tendonlara baskı yapılarak uygulanmasından dolayı canlanma, tazelenme ve iyileşmeye yardımcı olur. Tamamlayıcı tedavi kürü olarak da bilinen masaj, birçok farklı çeşidi ile herkesin vücut yapısına uygundur.

Masaj, vücuda olan faydalarından dolayı düzenli olarak yaptırılır. Ancak birçok farklı masaj çeşidi mevcut olmasından dolayı herkesin tercih ettiği masaj türleri de farklılık göstermektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uygulanan masaj çeşitleri arasında klasik İsveç masajı, refleksoloji, akupunktur, antistress masaj, medikal masaj, aromaterapi masaj, boyun masajı, sırt ve bel masaj, spor masajı ve ayak masajı yer alır. Bunlara ek olarak kullanıcılar bali masajı, derin doku masajı, selülit masajı, prenatal masajı ve thai masajını da tercih etmektedir. Sizler de vücudunuzun ihtiyacı olan masaj çeşitleri için masaj cihazı tercih ederek yaptırabilirsiniz.

  

91 total views, 2 today

  

Listing ID: 55265e1926510178

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.