Welcome, visitor! [ Register | Login

 

hayatınıza her zaman değer verin

  • Listed: Mart 7, 2024 5:45 pm
  • Expires: 51 days, 2 hours

Description

İstanbul Bebek Spa Masaj Merkezi, 2007 yılından bu yana İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş semtinde sağlık ve wellness başta olmak üzere genel güzellik hizmetleri sunan bir masaj salonudur. Gelişmiş teknoloji cihazları ve profesyonel fizyoterapist ekibiyle beraber verdiğimiz kaliteli hizmetler ile birlikte müşterilerimize eşsiz ziyaret deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

İstanbul Bebek Spa Masaj Merkezi, her eğitim sonrası aldığımız vizyon ve misyonla çevremizdeki topluma eşsiz hizmetleri sunmak için ve üstün kalite standartlarını korumak için çalışmıyoruz. Kaliteden ödün vermeden tüm masaj seanslarını veriyoruz, müşterilerimizin sağlık ve güzelliğini desteklemek amacıyla, profesyonel terapilerde en iyi çözümleri sunuyoruz.

İstanbul Bebek Spa Masaj Merkezi, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak, empati ve saygının güvencesi olarak karşılıklı etkileşim gücü ile mükemmel bir deneyim sunmaktan hiçbir zaman geri kalmıyoruz. Basit ama temel değerler olan sadakat ve dürüstlük, gündelik hayatımıza her zaman öncelik olarak almamızı sağlıyor.

Sizlere özel olarak uygulanan etkili masaj çeşitlerimizden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Klasik Masaj

Tedavi edici (terapötik, tıbbi) masaj olarak en sıklıkla klasik masaj uygulanır. İstanbul Klasik masaj; geleneksel batı masajı olup, yüzeydeki kas kitlelerine, kalbe doğru olan kan akımının yönü izlenerek el ile yapılan çeşitli manipülasyon teknikleri bütünüdür.

Aromaterapi

Aromaterapi, Masaj Merkezimize ait özel bitkisel yağları masaj, buğu ve benzeri yöntemlerle vücuda nüfuz ettirerek, bu yağların kimyasal bileşimleri ve sağladıkları enerjiden faydalanarak iyileşme sürecine katkı sunan tamamen doğal bir yöntemdir. Aromaterapi, gerek fiziksel problemlerin, gerekse stres kaynaklı duygusal sorunlarınızın çözümü için destek sağlayan zihin ile bedeni bir bütün olarak ele alan bir terapidir.

Ayurveda

Hindistan’da ortaya çıkan, bugün ise bütün dünyada uygulanan geleneksel bir tıp sistemidir. Ayurvedik masaj uygulaması ise, bu bütünsel tedavi sisteminin sadece bir kısmıdır. Bu tedavide kişinin ayurvedik vücut tipi (dosha) belirlenir ve buna göre farklı bitkisel yağlar kullanılır, yapılacak masajın tipi belirlenir. Klasik masajdaki gibi kaslara yönelik değil, genel sisteme yönelik bir masajdır. Genellikle susam yağı ve farklı bitkisel yağ karışımları ılık bir şekilde uygulanır.

Refleksoloji

Refleksoloji; ayaklar, eller ve kulaklar üzerindeki spesifik noktalara terapist tarafından basınç uygulama tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanır, çünkü ayaklardan çok sayıda sinir geçer ve çok duyarlıdır. Ayaklarda iç organların (beyin, karaciğer, akciğer vb.), endokrin bezlerin ve kas-iskelet sisteminin yansıdığı refleks alanlar ve referans noktalar vardır. Bu noktalara basınç ve masaj yapıldığında ilgili organlardaki blokajlar açılır ve serbest enerji akımı sağlanır. Refleksoloji, küçük çocuklardan tutun da oldukça yaşlı bireylere kadar her yaş grubuna uygulanabilir. Sağlıklı kişiler de sağlıklarını korumak ve oluşabilecek hastalıkları önleyebilmek için düzenli refleksoloji seansı alabilirler.

Peloidoterapi

Peloid (tıbbi çamur), tedavi için kullanılan mineral ve/veya organik içeriği zengin çamura, peloidoterapi (tıbbi çamur tedavisi) ise peloid ile yapılan tedaviye denir. Bu tedavide hedef bölgeye sıcak/soğuk peloid uygulaması yapılır. Peloidoterapi, dejeneratif eklem hastalıkları (eklem kireçlenmesi), fibromiyalji sendromu, bel ve boyun ağrıları ve post travmatik iyileşme sürecinde uygulanabilir.

  

99 total views, 2 today

  

Listing ID: 40965ea1a1a74413

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.