Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Evde Masaj Yapan Masöz Bayanlar

  • Listed: Mart 11, 2022 6:41 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Günümüzde yasanılan sırt ağrısı son zamanlarda bize rahatsızlık veren en büyük sağlık sorunudur. Bunun için cogu insanların sırtları için bazı sırt masajı teknik lerini bilmeleri onlar için fayda içerikli olacaktır.Ama eger yapmaya yada yaptırmaya zamanınız yoksa sizlere evinizdede hizmet sunmaya baslayan istanbul masaj salonu ve masözlerini arayabilirsiniz.

Peki, sırt masajı için hangi teknikler uygulanmalı ona geçmeden istanbul masaj salonuna gidiniz önce sırt masajın faydaları nelermiş bir bakalım.
Sırt taki kas kasılmalarında, omurga sorunlarında, uzun süreli hareketsizlikten ve egik durmadan dolayı sırtta meydana gelen sorunlar için sırt masajı uygula nabilir. Ayrıca sırt masajının diğer faydaları ise, solunumda meydana gelen sorunlar, kan dolaşımın daha akışkan olmasi gibi durumlar içinde sırt masajı yapılır.

Adet döneminde kadınların özellikle karnında yaşanan kramplarda gene aynı şekilde giderilmesi için sırt masajı yapıla-bilir. Sırt masajı yapılırken üç bölge dikkate alınır. Omurga, kürek ve omuz olmak üzere üç alanda masaj tekniği uygulan maktadır.

Listing ID: 560622bc19a605b1

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.