Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Yıldız Teknik Spa Masaj

  • Listed: Mart 3, 2024 4:58 pm
  • Expires: 47 days, 3 hours

Description

İstanbul Yıldız Teknik Spa Masaj Salonu, 2001 yılında kurulmuş olan ve İstanbul Avrupa yakası merkezinde yer alan spa ve masaj hizmetleri sunan bir salondur. İstanbul Yıldız Teknik Spa Masaj Salonu, profesyonel ve deneyimli terapistleri ile müşterilerimizin kendini iyi hissetmeleri için doğru ve etkili seçenekler sunmaktadır.

Salonumuzda sunulan özel hizmetler, aromaterapi, manuel tarama, somun kilitlenmesi, parmak baskı, başa yaslanma, ayak masajı, klasik masaj, shiatsu masajı, boyun masajı, parmak uçları masajı ve çok daha fazlası vardır. Tüm bu hizmetler tesisimizde sağlığınızı koruyarak iyileşmenize yardımcı olmak için gereken en doğru imkânlar sunmamıza yardımcı olmaktadır.

Uzman Ekibimiz ve Tesisimiz, siz değerli misafirlerimize profesyonel masaj hizmeti sunmanın yanı sıra, yaşamın stresinden arınmak ve zihinsel ve bedensel rahatlık sağlamak için mümkün olan en iyi mekanlardan biridir.

Salonumuzu ziyaret eden her misafire, unutulmaz bir tecrübenin yanı sıra son derece güvenli bir ortam sunuyoruz. Güvenli olduğumuzdan emin olmak ve spa ya da masaj hizmeti almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek için bir araya gelin, En iyi spa termal masaj hizmetlerini bulun, İstanbul Spa Termal Masaj Merkezi burada. Evinizin keyfine, evinizi Terapötik dokunuşlarımızla güzel bir masaj salonuna çevirmemizin tadını çıkarın.

Bu Arada Uzakdoğu’ya ve Tayland’a yaptığımız seyahatlerde, gezmekten yorgun düşmüş ayaklarımıza masaj yaptırırken geldi bu proje aklımıza…

Gidenler bilirler, masaj uzak doğuda spalarda, otellerde değil, sokaklarda şezlonglarda çok çok uygun fiyatlarla, tabiri caizse ayaküstü yapılır.

Türkiye’de neden bu konseptte, fiyatı uygun, herkesin yararlanabileceği bir yer olmasın diye düşündük ve Hızlı Masajı İstanbul’da tarihi bir binayı restore ederek hizmetinize açtık.

Ayak Masajı ile başladığımız bu projemizi zaman içinde gelen talepler doğrultusunda geliştirdik ve sizlere daha etkili hizmetler sunmaya karar verdik.

İstanbul spa, termal masajın yanı sıra, artık Wellness,  Anti Aging,  Arınma Terapileri, Reiki, Yoga gibi sizlerin hayatına pozitif katkılar sağlayacak pek çok farklı uygulamayıda hizmetlerimiz arasına dahil ettik.

  

92 total views, 2 today

  

Listing ID: 71765e4d0cf3e583

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.