Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Vip Evde Masaj

  • Listed: Mayıs 11, 2022 6:10 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj salonumuz tarafından sadece özel üyelerimize sunulan masaj hizmetleri bulunmaktadır, eğer sizler bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz mutlaka masaj salonumuza gelmelisiniz. Masaj salonumuzun en iyi masözlerinin en kaliteli şekilde hazırlanarak sunulan bu hizmetten oldukça memnun kalacağınıza bizler kesinlikle eminiz ve biliyoruz. Avcılar Masaj Salonu, kısa bir süre önce hizmete girdi ve özel müşterilerimizin bütün iyilikleri tarafımız tarafından düşünülerek tasarlandı, bu şekilde oldukça güzel ve iyi bir hizmet ortaya getirilmiş oldu. Sizlerin tek yapması gereken hizmetten faydalanmak için bizlerin salonuna gelmek ya da gelmeden önce randevu almak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşmak. Hadi bizleri vakit kaybetmeden hemen arayın.

VIP RANDEVU NASIL ALINIR?

Özel masaj hizmetimiz için randevu alabilmeniz oldukça kolay çünkü bizler sizlerin istedikleri saate randevu ayarlamasını her türlü gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmetimizin sizlere ek getirisi olarak dilediğiniz masözümüzü mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bir sınırlama olmadan talep edebiliyorsunuz. Masöz uygun olmasa bile ek süre verilerek sizlere en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanıyor ve bu sayede sizler oldukça memnun kalıyorsunuz. Sizlere özel sunduğumuz bu hizmetimiz sayesinde bizler oldukça memnun kalacağınızın farkındayız ve bu hizmetten faydalanmaya devam edeceğinizi biliyoruz. Hem de her zaman en uygun fiyatlar ile çünkü bizler en uygun masaj hizmeti veren nadir masaj salonlarından biriyiz.

VIP Masöz ÜCRETLERİ

Vip Masaj Fiyat ücretleri masözlerin masaj uygulama saatlerine, şekillerine göre değişmektedir. Kısaca bilgilendirmemiz gerekirse şöyle;

Avcılar Masaj Salonu, 1 saatlik masaj ücreti tam olarak 400 TL olmaktadır bu ücret yine müşteri tarafından ek hizmetler talep edilirse duruma göre değişim göstermektedir.
Masaj süresinin 2 – 3 saat sürmesini masöz tarafından talep ederseniz o zaman ücret 1200 TL gibi fiyatlara çıkabilmektedir. Bu sefer müşterilere özel salonumuz tarafından ek hizmetler ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.
Diğer masaj ücretleri hakkında da bilgi almak isterseniz salonumuza gelebilir ya da internet üzerinden adresimize girerek veya telefon aracılığı ile de rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Listing ID: 920627c182185f95

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.