Welcome, visitor! [ Register | Login

 

THAİ MASAJI İLE SHİATSU BİLEN MASÖZ BAYAN

  • Listed: Kasım 30, 2017 7:34 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Shiatsu Masajı

Bir diğer Uzakdoğu masajı olan Shiatsu, sert bir zemin üzerinde uygulanan ve şiddeti yoğun olan masaj tekniğidir. Ağrı odaklı bir masaj olmasından dolayı vücut ağrılarından kısa sürede kurtulmanız hedeflenir ve bu sayede kalıcı sonuçlar almak muhtemel bir hal alır. Kadıköy masözlerince uygulanan ve tercih edilen bu masaj türü, Türkiye’de de pek çok kişi tarafından ortak tercih olarak görülmektedir.

Masöz terapist ne demek?

Masöz terapist ne demek?

En özel tekniklerle beraber yaşamınızı şekillendirmek ve çok daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralamak mümkün olacağı gibi, Avrupa yakasında da Bakırköy masözlerinin uygulamış olduğu bir teknik olarak öne çıkar. Tercihinizi bu alanda yapmak ve çözüme dayalı bir hizmetten faydalanmanızı sağlamak adına çalışıyor, bu sayede sizlere profesyonel ortamlarda masaj hizmetleri sunan masözlerin ilanlarını paylaşmaktan da geri kalmıyoruz.

Shiatsu Masajı ile Ağrılarınız Son Bulacak!

Ağrılarınızın son bulması konusunda bugüne kadar geliştirilmiş en özel masaj tekniği olarak görülen Shiatsu masajı, yüksek başarı oranı ile sınıfının lideridir. Siz de bu sayede çok daha kesin sonuçlar alabileceğiniz gibi, aynı zamanda ağrılı geçen dönemleri en kısa sürede hayatınızdan çıkartabilme olanaklarına sahip olacaksınız. Kadıköy masözlerinden temin edeceğiniz bu özel masaj paketleriyle rahatlığı elde etmek parmaklarınızın ucunda!

thai-masaji-nasil-yapilir11

Türkiye’de kadın ve erkeklerin yoğunlukta ilgi gösterdiği Shiatsu masajı, giyinik bir şekilde uygulanan masaj tekniği olarak bilinir. Dirsek yardımıyla doğru noktalara baskılar kurulur, bu sayede ağrıların hafiflemesi amaçlanır. Bu tip bir masaj hizmetiyle konforu yakalayabileceğiniz gibi, masaj sonrasında Bakırköy masözlerinin uyguladığı profesyonel hizmetlerden tamamen memnun kalacaksınız. En özel masaj teknikleriyle beraber artık siz de yaşamınızı şekillendirin ve anında özenle seçilmiş masaj tekniklerinden faydalanabilme olanaklarına bütünüyle sahip olun.

   

2181 total views, 2 today

  

Listing ID: 6895a1fde4e41c30

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.