Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Spa terapi ve masaj hizmetleri

  • Listed: Şubat 24, 2024 5:13 pm
  • Expires: 39 days, 2 hours

Description

İstanbul Spa Masal Masaj Salonu, spa ve masaj sektörüne 2009 yılında İstanbul da giriş yapan lider bir kuruluştur. Kendi alanındaki lider markaların sayısını geçerek sektöre kazandırmış olduğu özgün hizmetleriyle her yıl daha da fazla müşteri potansiyeline ulaşmaktadır.

Hizmet Kalitesi: İstanbul Spa Masal Masaj Salonu, misafirlerinin rahatlamasını sağlamak için sunduğu spa, terapi ve masaj hizmetlerindeki titizlik ve dikkat, Endüstri meslek standartlarının da üzerinde yetiştirilmiş eğitimli terapistlerin tutulmasını garanti eder.

Güvence ve Kalite : Güvenilir, hijyenik ve lüks ortamda kaliteli hizmeti yakalamak konusunda İstanbul Spa Masal Masaj Salonu tecrübeli ekibi ve imalat standartlarının üzerinde merkezleriyle, İstanbul Masaj Salonu her seferinde misafirlerini memnun etmeyi amaçlar.

eskort masöz selena google masaj yahoo masöz instagram masaj amerika masaj ingiletere masöz londra seks

Ürün ve Hizmet Kalitesinin Sürekliliği: İstanbul Spa Masal Masaj Salonu, aynı zamanda yıllık bakım programları, rutin denetimler ve ekiplerin eğitilmesinin gerekli olduğu geri dönüş sistemleri gibi çalışmalarla kalitesinin sürekliliğini sağlar. İstanbul masaj merkezi olarak sizlere özel olan Akupunktur uygulamamızı tavsiye ediyoruz…

Akupunktur nasıl etki eder?

Akupunktur uygulaması yapılırken cilde entegre edilen iğnelerin vücutta tam olarak nasıl bir etki oluşturduğu halen tam olarak anlaşılamamıştır. Fakat yapılan son bilimsel  çalışmalar akupunkturun beynimizde pozitif ruh hali sağlayan lomecite masaj uygulamaları ağrıya karşı etkili maddelerin salınımını arttırdığını göstermiştir. Halk arasında “mutluluk hormonları” olarak adlandırılan bu maddeler serotonin ve endorfinleri içerir.

Yapılan bazı özel deneysel çalışmalar, akupunktur uygulamasının sırt ve eklem problemlerinden kaynaklanan ağrılara karşı etkili olduğunu göstermektedir. İstmasaj.com Ekipleri tarafından Amerika’da yürütülen kontrollü bir araştırma, akupunkturun kronik ağrı üzerinde plaseboya göre daha iyi bir etkisi olduğunu göstermiştir. Bu bilgilerin ışığında aşağıdaki etki mekanizmalarının Akupunktur tedavisinde rol oynadığı varsayılmaktadır:

  • Sinir sistemi aracılığıyla, örneğin endorfinler (endojen ağrı giderici maddeler)
  • Hormonlar aracılığıyla
  • Kan damarlarının aktivasyonu yoluyla
  • Bağışıklığı güçlendirme yoluyla
  • Kasların gevşetilmesi yoluyla

  

97 total views, 2 today

  

Listing ID: 11565da3e14ea79c

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.