Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Rus Masajı Nedir ?

  • Listed: Eylül 13, 2022 7:54 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Rus Masajı Nedir?
Masaj herkese iyi gelir. Bunun nedeni farklı beklentilere hitap eden farklı masaj türlerinin bulunmasından kaynaklanır. Pek çok masaj çeşidi vardır. Aromaterapi masajları, thai masajı, spor masajları… Elbette başka masajlar da mevcuttur ve bu türler de kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Mutlu son masaj salonu seçiminde mantıklı karar verip, size en uygun hizmeti almakla sağlanır. Dolayısı ile bu noktada masajları iyi öğrenmek gerekir.
Rus Masajı
Rus masajı bir spor masaj türüdür. Sovyetler Birliği çıkışlıdır elbette adından da anlayabileceğiniz üzere. Bu masaj tedavi edici niteliktedir ve spor masajı olarak bilindiğinden de az önce söz etmiştik.
Bu masajın pek çok etkisi mevcuttur. Çağımızın hastalığı stres. Bu stresi azaltmada Rus masajı rahatlıkla kullanılabilir çünkü masajın stresi azaltma özelliği bulunur. Aynı zamanda kas ağrılarını azaltır ki bu da masajın en büyük faydalarındandır. İki önemli özelliğini kısaca özetlemek gerekirse:
Stres azaltır
Kas ağrılarını azaltır diyebiliriz.
Peki bu masaj nasıl uygulanır?
Uygulanışı
Bu masaj, vücudun yumuşak dokularına çeşitli manipülasyonlar uygulanarak gerçekleştirilen bir türdedir. Böylece ağrılar hafifler ve stres azalır.
Bilindiği üzere masaj bir terapidir aynı zamanda. Bu masaj türü ise diğerlerine göre daha az invaziftir. Bununla beraber çok daha fazla rahatlatıcı etkiye sahiptir. Her masajda olduğu gibi rus masajında da belli teknikler söz konusudur. Masaj salonu size bu masajı uygularken birkaç teknik kullanır.
Bu teknikler şöyle:
Petrisaj: Petrisaj bir germe ve yoğurma hareketidir.
Eflöraj: Eflöraj ise gevşetici sıvazlama hareketlerine verilen isimdir.
Friksiyon: Friksiyon da ovma hareketi olarak karşımıza çıkar.
Vibrasyon: Vibrasyon ise hızlı ile yavaşın en uç noktalarına erişen değişken ve kesintisiz bir harekettir.
Rus Masajı için Doğru Salon Seçimi
Bu masaj on beş dakika da sürebilir bir saat de. Burada uzman bir masözün uygulamasına ihtiyaç vardır. Beylikdüzü masaj salonu yazıp karşınıza ilk çıkan yerde bu masajı yaptırmak isteyebilirsiniz ancak bu masajın hizmetini en rahat biz salonumuzda alabilirsiniz. Stresinizden kurtulmak ve rahatlamak için bu masajı yaptırın ve bizimle iletişime geçin.

 

Listing ID: 38263210a16d3795

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.