Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Pendik Özel Spa Masaj Merkezi

  • Listed: Mart 2, 2024 5:09 am
  • Expires: 46 days, 1 hour

Description

2001 yılında İstanbul Pendikte kurulan Özel Spa Masaj Merkezimiz, sağlıklı yaşam felsefesi ile siz değerli ziyaretçilerine her daim sunduğu hizmetlerle her zaman öncü olarak kalmayı hedeflemektedir. Günümüzde de bu alanda üst düzey memnuniyet ve profesyonel hizmet anlayışı sunmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Güvenli ve hijyenik ortamda Termal Masaj hizmeti, spor salonları, sauna ve banyo, çamaşırhane, hamam, güzellik merkezi, özel tasarım locker oda ve çok sayıda eğlence etkinliği sunuyoruz. Tüm bunların yanında, fiziksel egzersizler için mevcut olan salonlarımız oldukça geniş bir profesyonel ekip tarafından desteklenmektedir.

Kalite Değerlerimiz

Müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Ayrıca profesyonel ekibimizle müşterilerimize çözüm odaklı: ilgi ve alaka gösteriyoruz. Kurumumuzdan gelecekte başarı yakalamak için ruhu sağlıkla bağlantılı bir kültürü benimsemekten gurur duyuyoruz.

Titizlik ve Memnuniyet

Titizlik, dürüstlük ve teslimat, en üst kalitede hizmet vermemizi sağlamak için arzu ettiğimiz şeylerdir. Kaliteyi sağlık, temizlik ve zevkle bütünleştirmek istiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi ve verdiğimiz servis önceliğiyle eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

İstanbul spa masaj merkezi olarak doğru beslenmenin yanında masaj uygulamaları ile oldukça uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz pek mümkündür o yüzdendir ki sağlıklı bir bedene sahip olmak en önemli ilk adımdır.

Sağlıklı Bir Bedene Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Düzenli egzersiz yapın: Seviyenize uygun bir egzersiz rutini hem beden, hem de zihin sağlığınız için önemlidir. İstanbul masaj merkezinde düzenli olarak fiziksel aktivite yaparak vücudunuzu koruyun ve güçlendirin.
  • Sağlıklı beslenin: Aslında ne yersek ona dönüşürüz. Bu yüzden dengeli bir diyet ile vücutta yeterli vitamin, mineral ve makro maddeleri sağlayın.
  • İyi bir uyku düzeni kurun: Yeteri kadar uyku alarak bedeninizin masaj ile dinlenmesine ve şarj olmasına olanak tanıyın.
  • Sigara ve alkol kullanmayın: Sigara ve alkol, vücuttaki hastalıklara farklı şekilde sebep olabilir ve sağlıklı bir bedene engel olabilir.
  • Stresi yönetin: Stresi yönetmek için özel masaj teknikleri uygulatın veya öğrenin ve kendinize zaman ayırın.
  • Doğal ortamlarda zaman geçirin: Doğal ortamlarda zaman geçirmek, vücut ve zihin sağlığı için faydalıdır. Üstelik içiniz huzurla dolar.
  • Düzenli olarak doktor kontrolüne gidin: Düzenli olarak doktor kontrolüne gitmek, masaj uygulamaları  hastalıkların erken teşhis edilmesine ve tedavi edilmesine olanak tanır.

  

100 total views, 2 today

  

Listing ID: 94065e2d0a7eb332

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.