Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Özel Masaj ve diyet

  • Listed: Mart 15, 2024 2:10 am
  • Expires: 59 days, 3 hours

Description

Terapist Diyetisyen Merve Cansever; İstanbul ve çevre bölgelerde sağlıklı yaşam alanında hizmet vermek üzere kurulmuş olan güvenilir bir diyet danışmanıdır. Uzman Diyetisyen Merve Cansever, İstanbul tarafından alınan Egzersiz/ beslenme ve masaj dalında uzmanlık diplomasına sahiptir. Uzun yıllar süren deneyimiyle, insanların sağlıklı yaşam için her konuda onlara güvenir ve masaj uygulamaları hakkında rehberlik etmetelerini isterler.

Terapist Diyetisyen Merve Hanımın tek amacı; müşterilerine en iyi koşullarda ulaşabilmelerini sağlamaktır. Kendisi, sadece doğru diyeti tavsiye etmekle kalmaz, aynı zamanda nerede, nasıl ve ne kadar yemek yemenin size en uygun olduğuna yardımcı olmak için de bulunmaktadır.

Bahçelievler’de yer alan merkezimize her hafta girip, Diyetisyen terapist ile tanışmak ve özel diyet programı almak için gelmekte olan müşterilerimiz bize güvenmektedir. Ayrıca online olarak da destek vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında doğru beslenme programı, egzersiz planı, kişisel diyet danışmanlığı, spor akademisi faaliyetleri, obezite tedavisi, sigara bırakma programları ve diyet programları gibi çoğu konuda danışmanlık sunuyoruz.

Bu şekilde, günlük diyetinize ek yemeklerden, farklı tatlar keşfetmeye ve sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda masaj uygulamalarının katkıları ile kilo vermek için her türlü desteği de veriyoruz. Müşterilerimizin sonuç odaklı çabaları hakkında derin bir anlayışa sahibiz ve bunu desteklemek için elimizden geleni yapıyoruz.

istanbul masaj salonu

detaylı bir diyet ve masaj programınıza başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz.

Özel Masaj ve diyet yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

  

87 total views, 2 today

  

Listing ID: 82665f3ce49c4b72

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.