Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Mecidiyeköy ucuz masaj salonları

  • Listed: Ekim 31, 2016 1:00 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Sarı, kırmızı, yeşil, beyazımsı, gri ve kahverengi renklerde olabilen jasper taşı genelde volkanik kütleler içind bulunur. Güçü ve tedavi edici özelliklere sahiptir. Sindirim sistemini ve safra kesesini güçlenirir. Endokrin sisteminde dengei sağlar. Kişinin kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar ve fiziksel direncini arttırır.

Karaciğer, dalak ve mesaneyi kuvvetlendrir ve çok kuvvetli bir tedavi edicidir. Toprak elementini temsil eder. Sevginin ve inanç sisteminin simgesi olarak bilinir bu taş. Bereket taşı diye de adlandırılır. Bedende dinçlik ve fiziksel direnci arttırır. Bulaşıcı hastalıklardan koruduğuna inanılır.

Bu taşın etkilerini bilen birisi olarak, ilk işim Florya’ya gitmek oldu. Florya’da bulunan bir masaj salonunda tek olan bu taş ile yaptığım masaj sonucunda kendimi çok dinç hissediyorum. Üstüne üstlük  masaj olması da ne kadar doğru bir karar verdiğimin göstergesi oldu. Sizlere tavsiyem bir gün yolunuz Florya’ya düşerse orada gideceğiniz masaj salonlarında jasper taşını kullanarak masaj yapıp yapmadıklarını sormanızdır.

Listing ID: 82158176a8b5330e

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.