Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Lüks Yaşam Spa Ve Wellness Masaj

  • Listed: Şubat 21, 2024 3:47 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Lüks Yaşam Spa Ve Wellness Masaj Salonu 2015 yılında Avrupa yakasında kurulmuştur ve ilk başladığı günden bu yana profesyonel masaj uygulama sektöründe öncü bir pozisyon almaktadır.

Güvenli ve profesyonelliği müşterilerimiz için her zaman ön plandadır. 8 yıldan daha uzun süredir, müşterilerimize üst düzey ve imdat hizmetleri sunmayı taahhüt etmiş olmaktan gurur duyarız.

Kaliteyi zirveye taşımak için gelişmiş teknikleri müşterilerimize uygulamaya devam ediyoruz. Her biri profesyonel olarak eğitilmiş olan personelimiz, şık ve havadar ortamlarda beraberce misafirlerimize sunduğumuz en iyi masaj hizmetlerini garanti eder.

İstanbul Lüks Yaşam Spa Ve Wellness Masaj Salonu olarak müşteri memnuniyeti her zaman aklımıza gelen en önemli faktördür. Müşterilere verdiğimiz üst düzey hizmetler sayesinde misafirlerimizin bize bağlı kalmaları ve her zaman yenilikleri görmek için geri gelmelerini sağlamayı amaçlamaktayız. Sizlere salonumuza özel uygulamalardan bir olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Thai yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

   

189 total views, 3 today

  

Listing ID: 12065d6412d03d84

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.