Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Lavanta Sıcak taş masajı

  • Listed: Mart 13, 2024 4:33 pm
  • Expires: 57 days, 3 hours

Description

Özel Lavanta Spa Masaj Merkezi, 2003 yılından beri İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiği masaj salonu sektöründeki tecrübemiz, kalitemizle sunduğumuz hizmetler ile sizlere daha kaliteli, daha doyurucu bir masaj tecrübesi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Tecrübemiz, uzman ekibimiz ve modern teçhizatlar ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlere sağlıklı, rahatlatıcı ve bazen de refah getirecek bir uygulamayı arzu ettiğiniz ortamda sunmak istiyoruz. Kendinizi memnun etmek, şımartmak ve acıya karşı kendi bedeninize saygı göstermek için Özel Lavanta Spa Masaj Merkezini tercih edebilirsiniz.

İnanıyoruz ki ‘Bazen Zorunlu Branş’ olarak görülen masaj, bedeninize samimi bir dost olabilir. Bu nedenle kendimizi tamamen bu alana vermiş durumdayız. Kalite sadece alanında oldukça başarılı hizmet anlayışımızda değil, hijyen standartlarımızda da sizlere uygun özel unutulmaz bir deneyim sunmak üzere güncellenmektedir.

Biz Özel Lavanta Spa Masaj Merkezi olarak sizin için geçerli bir alternatif olarak düşünüyoruz. Güvenli ortamımızda müşterilerimize profesyonel masaj hizmetleri sunuyoruz. Buna ek olarak, nefes egzersizi, aromaterapi ve meditasyon da dahil olmak üzere, sağlıklı yaşama odaklı eğitimlerimiz mevcuttur.

Terapi deneyimlerimizdeki samimi ve kaliteli yaklaşımlarımızla, beklentilerinizi her zaman hakkıyla karşılamaya çalışıyoruz. Sektörde geçen uzun yıllar boyunca, “mükemmele yepyeni ve eşsiz şekilde yaklaşım” felsefesiyle sizlerin hizmetindeyiz. Bugün Özel Lavanta Spa Masaj Merkezi olarak, gelecekteki projelerimizin şekillenmesinde sizler hayatımızın parçası olacaksınız.

Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Lavanta Sıcak taş masajı

İstanbul Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

İstanbul Lavanta Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • İstanbul Lavanta Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

  

99 total views, 1 today

  

Listing ID: 28665f1fbbb0156f

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.