Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kupa bardak masaj uygulaması

  • Listed: Mart 14, 2024 5:09 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Gamzeli Spa Masaj Merkezi Deryam Masaj Salonu 2011 yılında İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakalarında kurulmuştur. Spa ve masaj sektöründe geniş bir tecrübeyi sizlerin hizmetine sunuyoruz . Rehberli bir şekilde sağladığımız hizmet ile konuklarımıza mükemmel bir spa ve masaj deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız, uzman ekibimizin sizlere sunduğu sağlıksız olmayan bir dinlenme alanı oluşturmak ve yardımcı özel hizmetleri sağlamak için her zaman olağanüstü özenle yürütülmektedir.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti: Gamzeli Spa Masaj Merkezi Deryam Masaj Salonu Kaliteyi herhangi bir sözde en yüksek standartlarıyla tutuyoruz. İnanıyoruz ki sonuçlar mutlu müşteriler ve onların geri dönmesini sağlıyor. Masaj Spa Tercümanının olduğu ve hizmet ihtiyaçlarına cevap verdiğimiz her durumda, her zamanki gibi konuklarımızın memnuniyeti odak noktamızdır.

Tecrübeli Ekip: Gamzeli Spa Masaj Merkezi Deryam Masaj Salonu olarak Güvenilirlik ve kalite, bizim tüm ekibimizin profesyonel yaklaşımlarıyla desteklenmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından geliştirilen mekanlarımız hem pratik hem de araştırmalı olarak oluşturulmuştur. Ayrıca, yüksek standartlarımızı koruma başarısı, detayların önemi ve dokunuşların önemi arasında gelişmiştir.

Gelecek Planları: Gamzeli Spa Masaj Merkezi Deryam Masaj Salonu olarak Yaptığımız işi sürekli olarak geliştirmek ve daha yüksek masaj uygulama standartları korumak için çabalıyoruz. Hedeflerimiz arasında en iyi spa ve masaj hizmetleri sunmak da yer alıyor. Bizim için ücretsiz sağlanan hizmetlerimiz, konuklarımızın her geldiklerinde en iyi kalitede ve keyifli bir tatil deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Deryam spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu deryam masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan deryam masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel deryam masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

  

211 total views, 1 today

  

Listing ID: 69865f352a102a22

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.