Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İstanbul Cimcime Spa Masaj

  • Listed: Mart 5, 2024 1:14 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Cimcime Spa Masaj salonu 2013 yılından beri müşterilerine en iyi masaj hizmetleri sunmak için İstanbul Avrupa yakası bölgesinde hizmet veriyor. Tüm masörlerimiz uzman ekipten oluşur ve onların amacı siz değerli müşterilerimize, uzun süreli ve sağlıklı yardımcı tedaviler sağlamaktır.

 

İstanbul Cimcime Spa Masaj salonu , tüm masözlerinde üst seviye bir uygulama yaklaşımı kullanır ve ayrıca, güvenli, hijyenik ve iyi donanımlı temiz ortamlarda hizmet verir. Burada, bedeninize ve cilt tipinize uygun her türlü masaj ve bakım ürünü için ekstra fiyat ödemezsiniz ve standart fiyatlara erişebilirsiniz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel ve tüm mevcut sorularınıza terapistlerimiz tarafından cevaplanan uzman desteği sunuyoruz.

İstanbul masöz anal çıtır masöz google masaj doggy internasyonel hotmail google yahoo masaj avrupa yakası uluslar arası masaj salonu

istanbul terapist masöz

İstanbul Cimcime Spa Masaj salonu aynı zamanda yüksek kalitede masaj hizmeti vererek, rahatlatıcı etkinlikler sağladığından emin olan bireysel ve kurumsal müşteri gruplarına özelolarak hizmet veriyor. Müşterilerimiz, teknolojinin getirdiği dijital çağda bile doğal refah keyfinin stresini azaltmak için çözümler arıyor. Bu nedenle, İstanbul Cimcime Spa Masaj salonu Germe Teknikleri ve Diğer Tüm Özel Terapileri, Günlük Stresle Başa Çıkma, Rahatlatıcı Tedaviler ve Daha Fazlasının sağladığı olumlu etkinliklerden özellikle yararlanmaktadır.

İstanbul Cimcime Spa Masaj salonu  olarak sizlere özel masaj merkezimize ait uygulamalarından biri olan sıcak masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. İstanbul Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

İstanbul Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar bütün vücudunuzun farklı bölgelerine tane tane yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir örtü ile kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

  

231 total views, 3 today

  

Listing ID: 84565e735fc0ccb0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.