Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Güllü Termal Spa Masaj

  • Listed: Şubat 26, 2024 10:08 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Güllü Termal Spa Masaj Salonu 2003 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Bizim amacımız siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet sunmak ve rahatlamalarını sağlamaktır. Biz sağlık ve estetiğe özveri ile hizmet eden bir Termal Spa Masaj Salonu olarak, misafirlerimizin hayatlarının kaliteli, doğal ve konforlu bir spa ve masaj uygulamasından geçmesini hedefliyoruz.

Biz sağlıklı yaşam tarzına dikkat ve bakımlı beden ve ruh sağlığına özen gösteren bir işletmeyiz. Termal Spa Masaj Salonu güvenli ve temiz ortamlarda deneyimli terapistlerimizle jakuzi, aromaterapi, aroma masajları, akupunktur ve faydalı tavsiye, öneriler eşliğinde hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca Güllü Termal Spa Masaj Salonu’nda cilt bakımı, zayıflama, güzellik ve yenileme programlarıyla da kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Biz, sektördeki lider marka olarak, tüm misafirlerimize uzun süre kalıcı sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunmak için elinden geleni yapmaya çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve rezervasyonlar için lütfen Termal Spa Masaj Salonu ekibimiz ile iletişime geçin.

eskort masöz selena google masaj yahoo masöz instagram masaj amerika masaj ingiletere masöz londra seks

Termal Spa Masaj Salonu’nda unutulmaz bir tecrübe yaşamanızı umuyoruz, Sizlere Güllü Termal Spa Masaj Salonu olarak sunduğumuz tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Sizlere özel geliştirilmiş diğer masaj uygulamalarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz…

  

197 total views, 2 today

  

Listing ID: 94665dc7f210435d

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.