Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Eyüp Eve gelen Masözler

  • Listed: Nisan 22, 2022 5:53 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Eyüp masaj salonları sizlere en iyi hizmeti sunmak için deneyimli kadrosu ile, hijyenik bir ortamda güvenilir şartlarda çalışmaktadır. Uygun masaj fiyatlarının yanı sıra hepsi, birbirinden cazip masaj fırsatları ile de misafirlerinin rahatını düşünen Eyüp masaj salonları ile siz de kendinize iyi hissetmek için bir şans verin.
Masaj Neden Önemlidir?
Bedenimiz hem gerginliğini atmak hem de gevşeyerek gün içindeki negatif yüklenmelerinden kurtulmak ister. Masaj ise bunun en kolay ve en güzel yoludur. Yalnızca günümüzde değil, çok eski zamanlarda da etkili bir gevşeme yolu olan masajın sağlık üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır.
Farklı Masaj Teknikleri İle Rahatlayın
Eyüp masaj salonlarında bizler, çok farklı masaj hizmetleri vermekteyiz. Eflöraj ( sıvazlama) presyon (baskı) , perküsyon ( vurma) gibi çok farklı teknikler kullanmaktayız. Hafif baskılar, küçük vurmalar ya da sıvazlamalarla bedeni gevşetip dinlendirmeyi amaçlayan bu masaj teknikleri ile zinde ve tazelenmiş hissedeceksiniz.
Ayrıca Eyüp masaj salonlarında, İstanbul SPA merkezlerinin en iyilerini de bulabilirsiniz. Aromatik yağlarla zenginleştirilmiş SPA masajımızla adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.
Uygun Fiyatlar, Kaçmaz Fırsatlar
Eyüp masaj salonlarında, alacağınız hizmete göre değişse de, son derece makul masaj fiyatları ile de karşılaşacaksınız. Ayrıca kaçırılmayacak masaj fırsatlarımızı da görünce şaşırmayın. Çünkü Eyüp masaj salonları her zaman misafirlerini memnun etmek için çalışır.
Bu yenileyici ve büyüleyici etkiyi bedeninizde hissetmek için sizleri de salonlarımıza bekliyoruz.

Listing ID: 7706263145f98ac0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.