Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Beylikdüzü masaj salonları

  • Listed: Kasım 24, 2016 7:25 pm
  • Expires: This ad has expired
Beylikdüzü masaj salonları - Image 1

Description

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Masaj Hizmeti

Çalışma ve hayatının yoğun temposundan İstanbul Beylikdüzü Masaj Salonumuzda bireysel ya da partnerinizle birlikte tecrübelive masaj ve terapistlik meslekeğitim alanında uzman olan kadromuz ile masajhizmetivermekteyiz.

soin-homme-07407094

Uygun Bir Masaj Yaptırmak

Bayvebayanlaraözelmasörveyamasözlerimiztalebinizegörecinsiyetayrımıyapılmaksızın veyabir arada masaj talep eden çiftleredebirlikteprofesyonelolarakmasajhizmetiverilmektedir.Kandolaşımınıuyarıcıvehızlandırıcıciltvemedikalmasajımızdabulunmaktadır. Hem tedavi edici hem de rahatlatıcı etki sağlayarak masaj y yorgunluğunu yapılmaktadır. Sırt, boyun ve ayak masajı kişiye özel bitkisel aromatikyağ ve esanslarla yapılarak kişinin vücudunuzun kilit noktalarına etki ederek çakranızı ve auranızı açmak için çalışması sağlanır. Masajı ile kişi bedensel yoğunluğundan, stresten arınmış dirençli daha dinamik ve zinde olarak günlük rutinine dönmektedir.

10484578010

Randevu saatinden önce asistanlarımız sizi karşılamakta ve kişinin vücudunda hızlı etki sağlaması için hassas ve kilit noktalarına bası uygulayarak kişinin masaja hazırlanması sağlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda adından oldukça söz ettiren ve etkisi fark edilir düzeyde olan refleksoloji masajı ile vücudunuzdaki sağlık hizmetleri size özel masaj sayısı ile medikal olarak çözüm bulunmaktadır. İstanbul Avcılar’ da bulunan masaj salonumuzu önceden randevu alarak, alanında uzman  profesyonel ekibimiz olarak kişiye özel ya da partneriniz ile birliktemasaj fırsatının keyfiniçıkarabilirsiniz. Verilen masaj hizmeti profesyoneldir ve fiyatlarımız her bütçeye uygun ve kalitelidir. Fiyatlarımız ya da istediğiniz masaj içeriği hakkında detaylı olarak bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Masaj hizmetimizden memnun kalacağınızdan ekip olarak eminiz. Bizim için önemli olan müşterilerimize verilen hizmetin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyetidir.

Listing ID: 4265837685be3b75

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.