Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Bebek ve yetişkin masaj yöntemleri

  • Listed: Mart 4, 2024 1:52 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Ebruli Spa Masaj Merkezi, Terapi masaj sektörüne girmiş olduğumuz 2011 yılından itibaren liderlik bayrağını büyük bir gururla taşıyan bir masaj merkezidir ve etkili masaj yöntemleri sunmak için kurulmuş olan bir firmadır. Bizler ebeveyn ve çocuklar için mucizevi bir spa ve masaj deneyimi sunmayı amaçlamaktayız. Bu hamle bizi önemli bir mesafe almamıza ve bebek masajı, masaj terapisi, aromaterapi, vücut bakımı ve çocuk sağlığı hizmetleri arasından seçim yapabilecek konumda olmamıza katkıda bulunmuştur.

Ebruli Spa Masaj Merkezi, bebeğinizin gelişim himayesini aldığı uzmanlaşmış masözlerimiz tarafından destekleniyor. Onların konuları bebek masajı, masaj terapisi, aromaterapi, vücut bakımı, süt üretimi, lohusalık veya çocuk büyümesi başta olmak üzere çeşitli çocuk temalarında ve yetişkinlere özel yöntemlerde yeteri becerilere sahiptir.

Bu kapsamda ebeveynler istedikleri zaman çocuklarının ve kendi ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktayız. Bebeklerimizin spa’da geldikleri andan itibaren her kilo veya beden tipi için doğru dokunuşu tespit etmek için profesyonel istanbul masajı için  gençlik ekibimiz her zaman oradadır. Bizimle birlikte çocuklarınıza profesyonel temizlik, emniyetli masaj hizmetleri en iyi fiyata sunuyoruz.

İstanbul masöz anal çıtır masöz google masaj doggy internasyonel hotmail google yahoo masaj avrupa yakası uluslar arası masaj salonu

istanbul beşiktaş taksim escort masöz

Firmamız, hızlı servis, mükemmel müşteri desteği ve güven veren şeffaf prosedürleriyle biliniyor. Sonuçta çocukların ve gençlerin dünyasını iyileştirmek için ekibi ayarlamış olduğumuzdan, her zaman sadeliğin ve rahatlığın değerini göstermek için amacımız ne olursa olsun memnun müşteri potansiyeline sahibiz.

Özel spa masaj merkezimizin uygulamış olduğu oldukça farklı yöntemler vardır teknolojik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır bu yöntemler kısaca şöyledir.

EN YAYGIN MASAJ TEKNİKLERİNDEN BAZILARI ŞÖYLEDİR;

İstanbul spa masaj merkezi, masaj yapılacak bölgeye ve amacına göre değişen teknikleri vardır. Özel masaj teknikleri ve masaj çeşitleri birbirinden ayrılır. Masaj tekniklerinden bazıları medikal masaj teknikleri bazıları ise rahatlatıcı istanbul masaj teknikleri olarak anılır. Öfloraj (Sıvazlama tekniği), Petrisaj (Yoğurma tekniği), Friksiyon (Dairesel Baskı tekniği), Tapotman (Avuç içi darbe tekniği), Vibrasyon (Titretme) gibi teknikler, yaygın masaj tekniklerinin arasında sayılır.

Dünyanın her yerinde oldukça popüler olan masajın bazı ülkelerde zaman içinde kültürel bir yeri bile oluşmuştur. Rahatlatıcı Avrupa yakası masaj teknikleri herhangi bir kırık, çıkık, kasılma durumu olmaksızın, vücudu gevşetmek ve stresi yatıştırmak amacıyla yapılan masaj çeşitlerini içerir.

Refleksoloji: Geleneksel masaj teknikleri (Bali Masajı, Thai Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı), Kral masajı gibi masaj terapi yöntemi olarak kullanılan masaj türlerinin başında geliyor.

Refleksoloji masajı, İsveç masajına göre biraz daha kısıtlı alanlarda geçerli olan bir masaj tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanan Refleksoloji masaj tekniğinin ellere ya da kulaklara uygulanması da normaldir. Refleksoloji masajında amaç vücudun genel refleks noktalarını uyarmaktır. Vücudun bütün sinir sistemi bilindiği üzere ayaklardan geçtiği için özellikle ayaklara uygulanan Refleksoloji masajında sinir sistemi uyarılır. Refleksolojinin masaj terapi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmesinin nedeni de budur. Uzak Doğu toplumlarında oldukça yaygın olan Refleksoloji’de ayak tabanındaki belli noktalara özel baskı uygulanır.

  

215 total views, 2 today

  

Listing ID: 85065e54e3f3409f

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.