Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Ataşehir Evde Masaj Hizmeti

  • Listed: Mayıs 12, 2022 6:00 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Günümüzde masaj hizmeti sadece lüks, zevk amaçlı değil. Masajlar düzenli, sağlıklı yaşamak ve hayatımızın gidişatına ayak uydurabilmek için yapılmaktadır. Ümraniye masaj, herkese sunduğu kaliteli ve yararlı masaj deneyimi sayesinde gerçek masajla karşılaşmanıza yol göstermektedir. Masajın nihai amacı bedeniniz de deri altının, derinin, iç organların vb. tedavi amaçlı bir şekilde uyarılmasıdır. Uygulamalar sonunda vücudunuz rahatlayarak kendinizi yaşamın akışına daha hazır hissedebilirsiniz.

Vücudunuza masaj yaptırmak bütün yorğunlugunuzu, uykusuzluğunuzu alır. Uyuduğunuzda daha sağlıklı ve dinç bir şekilde uyanmanıza yararlı olacaktır. Bundan dolayı sık sık masaj yaptırılmalı. Keyifli bir rahatlık sürmelisiniz. Çünkü masajla alınan zevk başka hiçbir yerde almanız mümkün değildir.

Masaj, ruh halinize oldukça yararlı bir eylemdir. Masaj yaptıranlar kısa zaman içerisinde yorgunluklarından, ağrılarından kurtulduklarını söylemektedir. Masaj her insanın uygulayabileceği basit bir yol gibi gözükmesi oldukça yaygın bir uygulamadır. Masajın gerektiğinde sadece uzmanlarca yapılması, uygun ellerle yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bedeninizin herhangi bir yeri zarar alabilir. Bundan dolayı Ümraniye Masöz size hizmet edebilmek amacıyla beklemektedir.

Özel ofiste ya da evinde verdiği hizmetle

senelerden beri müşterilerini daha fazla memnun etmektedir. Uzman bir elle yapılan bir masaj insanda oldukça olumlu etkiler sağlayacaktır. Size de yaşamın ritmi yogun geliyorsa ve bu ritimle baş etmekte zorlanıyorsanız masaj yaptırmalısınız. Yaşama daha uyumlu hale gelirsiniz.

Hizmetler
Ataşehir masaj salonu gerçek mimarileriyle hazırlandı. Sizlere profesyonel bayan masörlerle rahatlatıcı seansta dinlenmenin, temizliğin ve rahatlamanın huzurunu verir. Masaj paketleriyle en iyi masaj hizmetini en etkili yöntemlerle verilir.

Ataşehir bayan masöz çalışanları tarafından uygulanan değişik masaj seansları sayesinde cildiniz ölmüş olan derilerden arındırılarak kendinizi yenilenmiş gibi hissedersiniz.
Hizmetin rahatlatıcı etkisiyle gününüzün tüm halsizliğinden stresinden, vücutta biriken toksinlerden kurtularak huzur içinde rahatlayabilirsiniz. Buhar odalarında, buhar banyosu yaparak derinizde mentol ferahlığı ile tüm gözenekler açılır.

Seansların sonunda cildiniz artık bir bebeğin vücudu gibi taze ve kusursuz görünüme kavuşur. Bu hizmetlerden sonra aşağıda masaj türleri sayılmaktadır.

Gündelik Masaj
Vücudun genellikle zihinde başlamasına veya hayatın gündelik yorgunluğundan, sıkıntısından kurtulmak için yapılan masajdır.

Sportif Masajı
Spor etkinliği sırasında ve sonrasında yapılan hızlı bir masajdır.

Dört El Masajı
Sultan masajı yani dört el masajı 2 tane masör ya da masöz tarafından yapılan türdür.

Masajın Faydaları

Masaj yorgun bir organın eski durumuna dönmesi için canlının üzerinde oluşturulan fiziksel enerjinin derinlerinde fizyolojik etkiler oluşturmasını sağlar.
Masaj yapmak uykusuzluğu alır.
Masaj yapıldığında vücudumuz daha dinç olur.

Listing ID: 577627d5df66232e

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.