Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Karamel Spa Masaj Merkezi

  • Listed: Mart 12, 2024 6:14 pm
  • Expires: 23 days, 22 hours

Description

Karamel Spa Masaj Salonu, 2007 yılında kuruldu ve 17 yıllık bir geçmişiyle İstanbul Bakırköy semtinde spiral hizmet sağlayan spa ve masaj sektöründeki liderlerden biridir. Bizler, işimizi en üst düzeyde yürütmek ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamak için her gün çabalamaktayız.

Karamel Spa Masaj Salonu Olağandışı iyi hizmetler sunmak için, tüm gereksinimlerine cevap verecek şekilde profesyonel ekipmana yatırım yaptık. Böylece ihtiyaç duyulan bütün seçeneklere uygun karma masaj hizmetimizi sağlamaya dayalı bir sistem geliştirdik. Konseptimizi, müşteri gereksinimlerini karşılamak, ortamdan keyif almayı teşvik etmek ve maksimum konfor sağlamak üzerine kurulduk.

Yaşadığımız bölgedeki insanların hayatını hareketlendirmek ve onlara en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Ayrıca Karamel Spa Masaj Salonu olarak sağlık açısından da oldukça faydalı olan masajlarımızla durumunu iyileştirmek isteyen müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Profesyonel bir ekibimiz olsa da, her zaman iyileşmeyi arzulayan bir ruha sahibiz. Karamel Spa Masaj Salonu olarak sürekli olağanüstü hizmetler vererek müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp, mükemmel bir tecrübe yaşamasına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Sonuç olarak, Karamel Spa Masaj Salonu, her gün kusursuz hizmetler sağlamak için evrak mevcuttur. Spa masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

istanbul spa masaj merkezi

Bali Masajı Nedir?

Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

İstanbul Bali Masaj tekniğinde masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise masaja başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul spa masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak terapistlerimiz ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, vücudun yenilenmesine yardımcı olur. Terapistler el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

  

131 total views, 1 today

  

Listing ID: 1865f0bae5506f3

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.